fbpx

Головна

 • Бджілка Кет рятує весну
  Одного весняного ранку після довгої зими бджілка Кет прокинулась в чудовому настрої. Ще б пак! Природу вона любила понад усе. Всю зиму трудівниця мріяла про весну та напланувала купу важливих справ. Кет чудово розуміла наскільки її робота важлива, адже бджілки не тільки роблять корисний мед, а ще й проводять необхідну процедуру запилення врожаю, даруючи нам овочі та фрукти. — Час прийшов! – мовила голосно Кет. – Я так довго чекала весни. На вулиці квітень, можна відчиняти віконце. Напевно, там вже багато квітучих дерев, а в мене непочатий край роботи. Бджілка підлетіла до свого маленького віконця, проте побачене її дуже засмутило: дерева були без листя та стояли сірі та похмурі, а сонця зовсім не було видно. — Щось тут не так. – подумала бджілка. – Невже я рано прокинулась? Треба розібратись. – вирішила вона.
 • Найкрутіша здібність Лисенятки!
  Зима минулого року була дійсно сніжною. Дітлахи звірів насолоджувались морозною погодою кожнісінького дня. Одного ранку Лисенятко запросило геть усіх своїх друзів на прогулянку. Білченя, Зайченя та Вовченя вигадали цікаву гру: — Друзі, влаштуймо змагання та дізнаємось хто з нас найкрутіший? В кого найкращі здібності? – запропонувало Білченя. — Чудова ідея! – підтримало Зайченя. — І я не проти! – сказало Вовченя. Лисенятку ця ідея не сподобалась, адже малюк навіть уявити не міг, чим може похизуватись. — Я зовсім не вмію робити щось особливе. – сумував він. Друзі зайшли в глибину лісу та зупинились біля озера, яке нагадувало справжню ковзанку. Першим продемонструвати свій талант наважилось Білченя. — В мене найкраща та найкрутіша здібність! Я можу потрапити на верхівку будь-якого дерева та роздивитись наш ліс з висоти. Ви тільки погляньте, як майстерно я стрибаю з гілки на гілку! – хизувався малюк.
 • Подорож у сусідній ліс.
  Рада повідомити, що  друкований зимовий спецвипуск «Про сніжок» вже у продажі! Переглянути та придбати можна тут: «Про сніжок» А ось і нова чудова українська казка про Мишку, яка можна читати онлайн) Прийшла довгоочікувана сніжна зима. Радісні лісові жителі насолоджувались сонячною морозною погодою та готувались до новорічних свят. Проте було в лісі одне сумне […]
 • Куда подевался снег?
  В то утро, как и в предыдущее, Лисенок, проснувшись рано утром, сразу побежал к окошку с надеждой увидеть снег. К сожалению, его надежды оказались напрасными. — Почему нет снега? Мама говорила, что уже зима! А зимой должен быть снег! Ничего не понимаю … — грустил малыш. — Нужно навестить Мышку! Возможно, она знает в чем дело. По дороге к Мышке Лисенок тщательно осматривал каждый кустик, но снега так нигде и не было видно. — Мышка, привет! Я сегодня проснулся, а снега так и нет. Почему же его нет? Ты случайно не знаешь, где его найти? — спросил расстроенный малыш. Мышке стало жаль малыша, поэтому она решила ему хоть чем-то помочь. — Привет, Лисенок! К сожалению, я не знаю, но мы можем попробовать отыскать его вместе! Пойдем в соседний лес, возможно, он там лежит и не догадывается, что нужно и в наш лес зайти! — пыталась подбодрить малыша Мишка. Одевшись потеплее, друзья отправились искать снег.
 • Куди подівся сніг?
  Того ранку, як і попереднього, Лисенятко, прокинувшись вранці, відразу побігло до віконця з надією побачити сніг. Але його сподівання виявились марними. -Чому ж нема снігу? Матуся казала, що вже зима! А взимку має бути сніг! Нічого не розумію… — сумував малюк. — Потрібно навідатись до Мишки! Можливо, вона знає в чому справа. Дорогою до Мишки Лисенятко ретельно оглядало кожен кущик, але снігу так ніде й не було видно. -Мишко, привіт! Я сьогодні прокинувся, а снігу так і нема. Чому ж його нема? Ти випадково не знаєш, де його відшукати? – запитав засмучений малюк. Мишці стало шкода дитинча, тому вона вирішила хоч чимось допомогти. -Привіт, Лисенятку! На жаль, я не знаю, але можемо спробувати його відшукати! Ходімо в сусідній ліс, можливо, він там лежить та не здогадується, що треба й до нашого лісу завітати! – намагалась підбадьорити малюка Мишка. Одягнувшись тепленько, друзі вирушили шукати сніг.

Казка про мишку Казки Російською Мышка и ее новый дом Сказка на русском Сказка о мышке Сказки на Русском детские сказки казка українською казки українською українська казка читати казку онлайн

Напишіть нам

  ×
  Залиште ваші контактні діні.

   ×