fbpx

Мишка та її новий Дім

Жила на світі маленька сіра Мишка. Як і всі інші маленькі миші, вона жила в нірці на великому та гарному полі. Вона дуже полюбляла збирати пшеничні зернятка восени, варити теплий чай взимку, займалась вирощуванням колосків весною, обожнювала літні пригоди та теплі вечори. 

Та хіба можна назвати життя в полі веселим та різноманітним? Майже всі сусіди Мишки переїхали до лісу, що знаходиться неподалеку. І Мишка дуже часто чула від них, що жити там набагато цікавіше.

— Подружки так багато розповідали мені про життя в лісі! Взимку там затишніше, а влітку більш прохолодно, а ще в лісі знаходяться домівки цікавих звірів, які можуть стати моїми справжніми друзями! Можливо і мені варто побудувати світ дім там? — міркувала Мишка. 

Міркувала вона, міркувала і вирішила, що зовсім в полі жити сумно. Дуже хотілось Мишці запрошувати друзів на смачний чай, грати в настільні ігри та збиратись разом на свята. Значить потрібно переїжджати! 

Мишка зібрала всі свої найважливіші та найпотрібніші речі: запас зерняток, улюблений посуд, найцікавішу книгу – зачинила нірку та відправилась в дорогу.

— Як же я хвилююсь! Яким буде мій новий дім? В якій частині лісу побудувати нірку? Чи знайду я собі друзів? — міркувала Мишка.

А поки голівка Мишки була зайнята думками, вдалині показався Ліс — красивий та могутній. Вона швидко знайшла гарний пагорб, який злегка височів над рівниною лісу та відразу ж почала будівництво своєї нової нірки. Мишка зробила неглибоку, але дуже акуратну нірку. Звичайно ж, вона стомилась і хвилювалась. Але вже після обіду її новий будиночок був готовий. Мишка дуже раділа своїм речам на полицях і красиво заправленому ліжечку. Їй ще потрібна була комора для зберігання запасів, але Мишка вирішила змайструвати її вже наступного дня. Вона приготувала смачний чай і сіла пообідати. А завтра вона неодмінно познайомиться з лісними жителями та покличе нових друзів на чаювання. 

Мышка и её новый дом

Аж раптом земля в нірці затремтіла! Спочатку дуже легенько, а потім все сильніше і сильніше. Всі речі Мишки почали падати з полиць, а земля сипалась зі стелі. 

Мишка швидко вибігла з нірки та покликала на допомогу:

— Рятуйте! Допоможіть! Землетрус! 

Але тут вона озирнулась на всі боки та зрозуміла, що земля тремтить тільки на пагорбі, де Мишка збудувала свій новий дім. 

— Що ж робити? Треба якнайшвидше врятувати запаси моїх зерняток та всі мої речі – міркувала Мишка. – Але ж мені так боязно!

Першим на місце подій прибіг Їжачок. Він проходив поруч та почув крик про допомогу. 

— Привіт, Мишка! Що ти тут робиш? – схвильовано запитав він.

— Привіт! Я прийшла в цей ліс з поля та збудувала на цьому пагорбі свій новий будиночок. А зараз почався землетрус і мені потрібно дістати свої речі з нірки – відповіла Мишка.

— Ох, Мишка! Тут не можна будувати нірки. Це ж берліг велетенського ведмедя! Він спав, але вже почав прокидатись і вже зовсім скоро вийде на вулицю. Йому точно не сподобається, що хтось вирішив збудувати дім на його домі – проторохтів Їжачок,  — Давай скоріше! Я тобі допоможу і покличу на поміч решту друзів. 

— Хутчій! На допомогу! – голосно покликав Їжачок 

На його крик прибіг Зайчик, Білочка, Єнот та прилетіли Пташечки. А тим часом пагорб трясло все більше і більше. 

Всі разом звірі швиденько діставали речі і зернятка Мишки на вулицю. І як тільки вони закінчили, з іншого боку пагорба показався Ведмідь.

-Хто тут? Хто прийшов в мій берліг та посмів мене розбудити? – грізно гарчав він.

Мышка и её новый дом 2

Звірі сховалися за деревами, тремтіли від страху і не показувались цьому велетенському звіру. 

Це ж треба такої! Мишка, звичайно, знала, що в лісі їй сумно не буде, але до зустрічі з ведмедем готова не була. Ведмідь декілька разів обійшов свій берліг, але так і не зміг знайти звірів, які його потурбували і пішов собі у невідомому напрямку. 

Коли небезпека минула друзі покинули своє укриття. 

Мишка, як же нам пощастило, що ми змогли сховатись від Ведмедя! Він дуууже не любить, коли його хтось турбує. Цей пагорб – це його територія. Давай знайдемо тобі інше місце для нірки – запропонувала Білочка. 

Мишка відчувала себе дуже засмученою! На вулиці був майже вечір, вона стомилась і в неї зовсім не було сил будувати нову нірку.

Мишка, не хвилюйся! Ми дуже раді, що ти будеш жити разом з нами в лісі. І ми з великим задоволенням тобі допоможемо! Правда? – запитав у друзів Їжачок.

— Звичайно ж! — хором відповіли Зайчик та Єнот.

— І ми допоможемо – процвірінькали Пташки.

— Яке щастя, що я вирішила жити саме в цьому лісі! Тут живуть найдобріші звірі! – зраділа Мишка.

Компанія швидко знайшла місце для нової домівки Мишки. По сусідству з Їжачком. Мишка з Єнотом прорили вхід в нірку. Їжачок зробив стіни, а Білочка допомогла розкласти речі на полиці. Пташки принесли Мишці красиві квіти. 

До заходу сонця новий дім був готовий. Але, раптом, друзі почули якийсь шум. Здавалось навіть, що земля тремтить.

-А тут точно нема ведмедя? – злякано запитала Мишка.

-Ні, Мишка! Це лиш вітер! – посміхнулась Білочка.

Друзі засміялись і сіли вечеряти!

Предыдущая запись Мышка и ее новый дом
Следующая запись Мышка и маленькое путешествие

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Напишіть нам

    ×
    Залиште ваші контактні діні.

      ×