fbpx

Бджілка Кет рятує весну

Одного весняного ранку після довгої зими бджілка Кет прокинулась в чудовому настрої. Ще б пак! Природу вона любила понад усе. Всю зиму трудівниця мріяла про весну та напланувала купу важливих справ. Кет чудово розуміла наскільки її робота важлива, адже бджілки не тільки роблять корисний мед, а ще й проводять необхідну процедуру запилення врожаю, даруючи нам овочі та фрукти. 

— Час прийшов! – мовила голосно Кет. – Я так довго чекала весни. На вулиці квітень, можна відчиняти віконце. Напевно, там вже багато квітучих дерев, а в мене непочатий край роботи.

Бджілка підлетіла до свого маленького віконця, проте побачене її дуже засмутило: дерева були без листя та стояли сірі та похмурі, а сонця зовсім не було видно.

Бджілка

— Щось тут не так. – подумала бджілка. – Невже я рано прокинулась? Треба розібратись. – вирішила вона. 

Кет одягнула свої червоні чобітки та вирушила в барліг ведмедя Боба. З Бобом вони добре дружили, адже понад усе на світі ведмеді люблять мед, а бджілки його виробляють. Як тут не стати ліпшими друзями?

— Якщо Боб ще спить, значить щось не так з моїм календарем. – міркувала Кет. – Зараз дізнаємось!

Бджілка залетіла в барліг, де й побачила засмученого Боба:

— Привіт, друже! Ти вже прокинувся? Яке щастя, а я вже мала думки, що зарано покинула свій вулик. – прощебетала Кет. 

— Привіт, друже! Ти вже прокинувся? Яке щастя, а я вже мала думки, що зарано покинула свій вулик. – прощебетала Кет. 

— Привіт, Кет! Так, я вже прокинувся, але що ж це таке коїться? Чому на вулиці так холодно? Я не розумію! – сумував Боб.

— Гм, а я думала ти знаєш в чому справа. – розчарована сказала бджілка.

— Може щось трапилось з весною? Десь вона забарилась. Знаю, що в бібліотеці сови є багато розумних книг, а сама сова знає про все на світі. Треба туди потрапити та дізнатись в чому справа. – запропонував Боб.

— Не сумуй, друже! Я обов’язково розберусь! А ти поки побудь вдома та випий теплого чаю з залишками меду. – підбадьорила друга Кет та вирушила до бібліотеки.

Бібліотека для всіх місцевих жителів була магічним місцем, адже саме серед книжок можна віднайти відповіді майже на всі запитання.

— Такс, маю знайти тут книжку про природу, а саме про весну. – шепотіла Кет, переглядаючи книги. – Ось! Знайшла! – зраділа вона.

Бджілка гортала сторінку за сторінкою:

— Природа спить… Як правильно оберігати природу.. Квіти треба поливати, а сміття прибирати. – читала вона. – А де ж тут знайти про те, чому в кінці квітня нема зеленого листя та квіточок? 

— Кет, привіт! А що ти тут робиш? – запитала сова, яка щойно повернулась в бібліотеку.

— Привіт, Сове! Я хочу розібратись, що тут коїться. Я покинула свій вулик та готова до роботи, ведмідь Боб вже прокинувся, а весна так і не прийшла. Ось я і прилетіла сюди в пошуках відповідей на свої запитання. – розказала бджілка.

— Тоді це просто чудово, що ти тут! Я маю розповісти тобі страшенну таємницю! Справа в тому, що я трохи заблукала, коли гуляла. Старенька я вже. І поки я блукала, то знайшла магічну квітку весни. Я до цього ніколи її не бачила, тільки знала, що така існує. Але хтось цю квіточку зламав, тому весна не може прокинутись. – розповідала сова.

— Сове, я щось не розумію. Яка магічна квітка весни? Що означає хтось зламав? Ти взагалі про що? – перепитала Кет.

— Вибач, Кет, я просто дуже схвильована. В світі є трішки магії. І тут неподалеку росте магічна квітки весни. Кожного року після зими ця квіточка починає цвісти, а вже після цього прокидається справжня весна: розпускаються листочки на деревах, виростає зелена травичка та розквітають квіточки. А сьогодні я побачила, що магічна квітка весни пошкоджена та не може розцвісти, тому й весна спить. Треба щось зробити та попіклуватись про квіточку, бо інакше весна може й не прокинутись. Але я для цього вже застара – нема в мене сил. Мені важко далеко літати. Розумієш? – розказала схвильована сова.

— Тепер розумію, Сове! А тепер розкажи мені, де знайти магічну квітку весни. Я її вилікую. – заспокоювала знайому Кет.

Сова розповіла про місце знаходження квіточки, і Кет, не втрачаючи часу, вирушила прямісінько до свого друга черв’ячка Джима. Джим був чудовим садівником, обожнював природу та мешкав в затишній норі під землею.

— Джиме, привіт! Скоріш збирайся. Нам потрібно рятувати магічну квітку весни. – наказала Кет, щойно дісталась до домівки Джима.

— Привіт, подруго! Що ти верзеш? Яку ще квітку? – не зрозумів черв’ячок. 

— Розповім все по дорозі. Хапай свою лійку і хутчій за мною! – відповіла бджілка.

Дорогою до магічної квітки весни Кет розповіла Джиму все що дізналась від сови. Коли друзі дістались до квіточки, то побачили, що та знаходиться в поганому стані та потребує термінового лікування. 

— Який план дій, Кет? – запитав Джим.

— Ти поливай квіточку водичкою, а я покладу їй трішки цілющого меду. Потім разом принесемо свіжої землі та прикриємо квітку від вітру за допомогою старого листя. – відповіла Кет.

Важким видався для друзів той день, але хто ж окрім них врятує весну? Друзі декілька днів підряд навідувались до магічної квітки весни, дбайливо оберігали її, поливали та мастили цілющим медом. 

Через декілька днів Кет, як завжди, прокинулась рано-вранці, виглянула у вікно, та побачила, що на вулиці засяяло сонечко, дерева випустили листочки, зазеленіла травичка та з’явились перші квіточки.

— Весна прокинулась! УРА! – радісно заголосила бджілка. – Весна-а-а-а!

На вулиці значно потеплішало. Бджілка Кет та черв’ячок Джим вирішили подякувати магічній квітці весни. До них приєднався і ведмідь Боб. Всі разом вони навідались до квіточки та пообіцяли завжди її оберігати. І не тільки цю квіточку, а всю-всю природу. 

Предыдущая запись Найкрутіша здібність Лисенятки!

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Напишіть нам

    ×
    Залиште ваші контактні діні.

      ×